MÁTE PROBLÉM S POČÍTAČEM?

Zajišťujeme servis a opravy pro stolní počítačenotebooky, tablety, herní konzole a monitory. Soustředíme se na čištění, odvirování, opravy a výměny jednotlivých dílů.

Vyměníme polité klávesnice, prasklé LCD displeje,  svaříme panty, opravíme základní desky a zachráníme data z poškozených HDD.

OZVĚTE SE NÁM

Telefon

kdy pracujeme

Kancelář: Po-Pá: 9.00-16.00
Na telefonu: 24/7

Profesionální PC servis

opravy počítačů, notebooků, tabletů, herních konzolí a monitorů

servis

Diagnostika ZDARMA

Pokud si u nás necháte počítač, notebook, tablet a nebo herní konzoli opravit, diagnostiku máte zdarma! Cenu a předběžný termín dokončení opravy zavoláme předem. Vy si tak budete 100% jistí, kolik Vás bude vše stát. A ani o korunu navíc!

Servis počítačů

Počítač, notebook, tablet a nebo jiné zařízení přinesete k nám na kancelář. Uděláme předběžnou diagnostiku a odhadneme cenu, popřípadě zda se oprava vyplatí. Pokud ano, sepíšeme s vámi protokol o předání a pokusíme se o co nejrychlejší diagnostiku.

Skládáme počítače

Jsme profesionální krotitelé křemíku – k tvým službám. Ať už potřebujete počítač na běžné domácí použití (internet, filmy, …), do firmy (Office), nebo pořádného drtiče FPS na hry, jsme správná volba. Navrhneme vám sestavu dle vašich představ a potřeb.

Virtuální realita

Teprve v posledních letech se dostáváme k tomu, že virtuální realita je běžně dostupná. VR a MR brýle nemusíte využívat jen pro zábavu, ale slouží perfektně jako výuková pomůcka (ukázky vesmíru, planet, podmořského světa, …).

Tvoříme weby

Na míru sestavíme firemní či osobní web a nebo internetový obchod. Řekněte nám vaši představu – my ji přetvoříme v reálný návrh webu. Je pro nás důležité, aby vám naše práce přinesla spokojenost. Proto přistupujeme ke každé zakázce individuálně a s potřebným nadšením.

  • Statický web
  • Dynamický web
  • Redakční systém
  • Moderní vzhled

Kontakt

Adresa

Tř. M. Malinovského 722
Uherské Hradiště
Mobile: +420 776 375 669
e-mail pro servis:
servis@pc-pochyly.cz
e-mail pro tvorbu webu:
webdesign@pc-pochyly.cz

IČ 01405641
DIČ CZ8901295018; plátce DPH
Zapsán v živnostenském rejstříku.

S čím vám pomůžeme?

F.A.Q.

Často kladené dotazy

Co dělat po vylití tekutiny do notebooku?
Co obnáší diagnostika zařízení?

Pokud zařízení nefunguje správně, je nutné najít příčinu.
Servisní technik zpravidla již dopředu tuší, či ví tuto příčinu, ovšem notebook prochází důslednou diagnostikou, která se skládá:
Ze zátěžových testů od grafického chipu po paměti RAM.
Zpravidla poté je notebook fyzicky zkontrolován a proměřen.
Následuje nacenění opravy a kontakt majitele pro odsouhlasení opravy.

Tablet je po servisu, co dělat?

Po návratu ze servisu je nutné tablet před zapnutím plně nabít. Nabíjení může trvat déle než je obvyklé a to až 8 hodin.

Při okamžitém zapnutí nemusí být tablet plně funkční z důvodu nízkého napětí.

Některé tablety nepodporují čtení externí paměti a redukce micro USB/USB slouží pouze k připojení klávesnice nebo myši.

V případě, že tablet jeví známky zpomalení, nejdou spustit aplikace, nelze se připojit k Wi-Fi nebo vykazuje jiné problémy, je nutné provést tovární nastavení.

Výkon a odezva tabletu se odvíjí od HW konfigurace.

Servis počítačů a notebooků. Jak to fugnuje?

Máte problém s počítačem? Zařízení převezmeme, provedeme diagnostiku a zavoláme vám cenový návrh opravy a předběžný termín dokončení. Poté už je jen na vás, zda opravu odsouhlasíte a nebo ne.

V případě opravy je diagnostika zdarma!

Tvorba webových stránek

Přemýšlíte o novém osobním a nebo firemním webu? Projdeme s vámi všechny otázky a pokusíme se zrealizovat vaše představy do reálné podoby.  Platba je u nás na třetiny.

Reklamace

Opravdu nejste spokojeni s naší prací? Je zařízení stále nefunkční? Nestává se to, všechny opravy pečlivě kontrolujeme. Pro jistotu nejdřív vyzkoušejte banality: vyndejte a vraťte do přístroje baterku, zkuste jiný síťový adaptér (ale stejného typu) a zkušenější uživatelé ať zkontrolují, zda jsou správně usazeny operační paměti ve slotech.

Stále nespokojeni? V případě, že počítač, notebook, tablet a nebo konzole ani po opravě nefunguje, zavolejte a přineste zařízení k nám. Náš tým udělá všechno pro co nejrychlejší řešení reklamované závady. Samozřejmě musíme požádat o shovívavost, některé závady se nedají odstranit během jednoho dne, ale vyžadují například objednání nového dílu, což může trvat nějakou dobu.

Garantujeme vám spokojenost

Telefonní podpora 24/7

Zavolejte, poradíme, domluvíme, opravíme.

1 Rok záruka na naši práci

Ručíme vám za kvalitu odvedené práce.